Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 14,300 Original price was: KSh 14,300.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100.
Oppo Reno 7 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 4500mAh)
KSh 9,300 Original price was: KSh 9,300.KSh 8,200Current price is: KSh 8,200.
| Display | 6.55 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 3.0 GHz Octa-core |
| Camera | 64MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 256GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,500mAh, 65W Fast Charging |
| Software | Android 11, ColorOS 12 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 11 |
|---|---|
| Main Camera | 50MP |
| Front Camera | 32MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4500mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Oppo Reno Series |
| Deposit | Ksh 7k to 10k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo Reno 7 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 4500mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Oppo Reno 14F 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
-9%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo V50 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 7,800 – KSh 9,600Price range: KSh 7,800 through KSh 9,600
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.