Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 14,300 Original price was: KSh 14,300.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100.
Oppo Reno 6 5G (128GB/8GB; 64MP Triple Camera; 4300mAh)
KSh 7,500 Original price was: KSh 7,500.KSh 6,800Current price is: KSh 6,800.
| Display | 6.43 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 64MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,300mAh, 65W Fast Charging |
| Software | Android 11; ColorOS 11.1 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 11 |
|---|---|
| Main Camera | 64MP |
| Front Camera | 44MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4300mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Oppo Reno Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo Reno 6 5G (128GB/8GB; 64MP Triple Camera; 4300mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Oppo Reno 14F 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y04 (128GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5500mAh)
KSh 3,100 – KSh 3,300Price range: KSh 3,100 through KSh 3,300
-13%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A06 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,500 – KSh 4,200Price range: KSh 3,500 through KSh 4,200
-15%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.