Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Realme 9 4G (128GB/6GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 7,500 Original price was: KSh 7,500.KSh 6,800Current price is: KSh 6,800.
| Display | 6.4 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 12, Realme UI 3.0 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Realme
Additional information
| Operating System | Android 12 |
|---|---|
| Main Camera | 108MP |
| Front Camera | 16MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Realme 9 4G (128GB/6GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 15,500 – KSh 18,000Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A26 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 13,000 – KSh 15,000Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A3 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5100mAh)
KSh 5,200 – KSh 6,600Price range: KSh 5,200 through KSh 6,600
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.