Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 14,300 Original price was: KSh 14,300.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100.
Infinix Note 30 VIP (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 10,500 Original price was: KSh 10,500.KSh 9,600Current price is: KSh 9,600.
| Display | 6.67 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 3.0 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 256GB, MicroSD up to 2TB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5,000mAh, 50W Fast Wireless Charging |
| Software | Android 13, XOS 13 |
Out of stock
Categories: Infinix, Lipa Mdogo Mdogo Phones
Additional information
| Main Camera | 108MP |
|---|---|
| Front Camera | 32MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Infinix Note Series |
| Deposit | Ksh 10k to 15k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Note 30 VIP (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Infinix Smart 20 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5200mAh)
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A56 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 19,500 – KSh 21,000Price range: KSh 19,500 through KSh 21,000
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A26 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 13,000 – KSh 15,000Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.