Filter by Deposit
Filter by Series
- Infinix GT Series 2
- Infinix Hot Series 5
- Infinix Note Series 3
- Infinix Smart Series 3
- Itel A Series 1
- Itel S Series 2
- Neon Series 1
- Oppo A Series 4
- Oppo Reno Series 2
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 2
- Redmi Note Series 1
- Tecno Camon Series 3
- Tecno Megapad Tablets 1
- Tecno Pop Series 3
- Tecno Spark Series 4
- Vivo V Series 3
- Vivo Y Series 4
- ZTE Blade Series 3
Onfon Mobile
Infinix GT20 Pro (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 3.1 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 12GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, XOS 14 |
| Deposit | Ksh 8,400 |
| Installments | Ksh 195 Daily |
Infinix Note 40 Pro+ 5G (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 4600mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 256GB Storage, 12GB RAM |
| Battery | 4,600mAh, 100W Fast Charging |
| Software | Android 14, XOS 14 |
| Deposit | Ksh 9,200 |
| Installments | Ksh 215 Daily |
Vivo Y28 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 5,000 – KSh 5,600Price range: KSh 5,000 through KSh 5,600| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 14, Funtouch OS 14 |
| Deposit | 256GB – Ksh 5,600; 128GB – Ksh 5,000 |
| Installments | 256GB – Ksh 135 Daily; 128GB – Ksh 135 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Itel A70 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + QVGA |
| Memory | 128GB Storage; 3GB RAM |
| Battery | 5,000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 13 Go, Itel OS 13 |
| Deposit | Ksh 2,100 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
Philips Omni 10 (256GB/8GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 13 |
| Deposit | Ksh 5,900 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Philips Essense 20 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,800Price range: KSh 3,600 through KSh 4,800| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 256GB – Ksh 4,800; 128GB – Ksh 3,600 |
| Installments | 256GB – Ksh 80 Daily; 128GB – Ksh 60 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Philips Essense 10 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 3GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 128GB – Ksh 3,200; 64GB – Ksh 2,700 |
| Installments | 128GB – Ksh 55 Daily; 64GB – Ksh 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ZTE Blade A76 (128GB/4GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 22.5W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,500 |
| Installments | Ksh 65 Daily |
ZTE Blade A36 (64GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 64GB Storage; 2GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
ZTE Blade A56 (128GB/4GB; 13MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,400 |
| Installments | Ksh 60 Daily |
Showing 41–50 of 50 resultsSorted by latest