Android 10
Galaxy S20 Ultra (128GB/8GB; 108MP Quad Camera; 5000mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.9 inches, 1440 x 3200 Pixels |
| Camera | 108MP + 12MP + 48MP + VGA |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 13; One UI 5 |
Galaxy S20 Plus 5G (128GB/8GB; 64MP Quad Camera; 4500mAh – Certified Renewed)
| Display | 6.7 inches, 1440 x 3200 Pixels |
| Camera | 12MP + 64MP + 12MP + 3D quad |
| Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,500mAh, Wireless Charging |
| Software | Android 13; One UI 5 |
Showing all 2 resultsSorted by latest
Android 10 redefined the Android experience with gesture navigation, a Dark Theme and enhanced privacy controls while introducing Live Caption and Focus Mode.