Filter by Deposit
Filter by Series
iPhones
iPhone 11 (256GB/4GB; 12MP Dual Camera; 3110mAh)
| Display | 6.1 inches, 828 x 1792 pixels |
| Processor | 2.65Ghz Hexa-Core |
| Camera | 12MP + 12MP Dual |
| Memory | 256GB/128GB/64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 3,110mAh, Fast Charging |
| iOS Version | iOS 13, Upgradeable to iOS |
| Deposit | 256GB – Ksh 7,899 |
| Installments | 256GB – Ksh 1,120 Weekly |
Showing the single result
Buy the latest iPhones in cash and lipa mdogo mdogo: iPhone 17, iPhone 16, iPhone 15, iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11 and iPhone X.