Filter by Deposit
Filter by Series
Tablets
Tecno MegaPad 10 (128GB/8GB; 13MP Dual Camera; 7000mAh)
| Display | 10.1 Inches, 800 x 1280 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 7000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | Ksh 3,400 |
| Installments | Ksh 85 Daily |
Galaxy Tab A9 (64GB/4GB; 8MP Camera; 5100mAh)
| Display | 8.7 Inches, 800 x 1340 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 5MP |
| Memory | 64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5100mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 13, One UI 5.1 |
| Deposit | Ksh 5,300 |
| Installments | Ksh 103 Daily |
Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop for the latest tablets on both cash and lipa mdogo mdogo terms, including kids tablets and high-performance models for work, school and entertainment.