Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Oppo Reno 4 Lite (128GB/8GB; 48MP Quad Camera; 4015mAh)
KSh 5,800 Original price was: KSh 5,800.KSh 5,200Current price is: KSh 5,200.
| Display | 6.43 inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 48MP + 8MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 128GB; MicroSD up to 1TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4,015mAh, 30W Fast Charging |
| Software | Android 10; ColorOS 7.2 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 10 |
|---|---|
| Main Camera | 48MP |
| Front Camera | 16MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 4000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Oppo Reno Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo Reno 4 Lite (128GB/8GB; 48MP Quad Camera; 4015mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A5 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 4,800 – KSh 5,600Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 15,500 – KSh 18,000Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000Vivo V50 5G (512GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.