Filter by Storage
- 128GB 1
Filter by Deposit
Redmi Note Series
Redmi Note 14 (128GB/6GB; 108MP Triple Camera; 5500mAh)
| Display | 6.67 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 5500mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 14, HyperOS |
| Deposit | Ksh 4,800 |
| Installments | Ksh 115 Daily |
Showing the single result
Shop for the latest Redmi Note Series lipa pole pole smartphones in Kenya, among them the Redmi Note 14 Pro, Redmi Note 14 and Redmi Note 13 Pro.