Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Infinix Smart 7 Plus (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 4,000 Original price was: KSh 4,000.KSh 3,500Current price is: KSh 3,500.
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F1.9 + 0.3MP |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 3GB |
| Battery | 6,000mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 12 |
Out of stock
Categories: Infinix, Lipa Mdogo Mdogo Phones
Additional information
| Main Camera | 13MP |
|---|---|
| Front Camera | 5MP |
| Internal Storage | 64GB |
| RAM | 3GB |
| Battery | 6000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Rear Mounted |
| Series | Infinix Smart Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Smart 7 Plus (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 6000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Infinix Note 50s 5G (256GB/8GB; 64MP Triple Camera; 5500mAh)
-13%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A06 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,500 – KSh 4,200Price range: KSh 3,500 through KSh 4,200Infinix Note 40 Pro+ 5G (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 4600mAh)
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.