Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Infinix Smart 7 Plus (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 4,000 Original price was: KSh 4,000.KSh 3,500Current price is: KSh 3,500.
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP F1.9 + 0.3MP |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 3GB |
| Battery | 6,000mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 12 |
Out of stock
Categories: Infinix, Lipa Mdogo Mdogo Phones
Additional information
| Main Camera | 13MP |
|---|---|
| Front Camera | 5MP |
| Internal Storage | 64GB |
| RAM | 3GB |
| Battery | 6000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Rear Mounted |
| Series | Infinix Smart Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Smart 7 Plus (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 6000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Oppo A5 Pro (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5800mAh)
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A56 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 19,500 – KSh 21,000Price range: KSh 19,500 through KSh 21,000
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 15,500 – KSh 18,000Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.