Redmi
Redmi Note 14 (128GB/6GB; 108MP Triple Camera; 5500mAh)
| Display | 6.67 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Memory | 128GB Storage; 6GB RAM |
| Battery | 5500mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 14, HyperOS |
| Deposit | Ksh 4,800 |
| Installments | Ksh 115 Daily |
Showing the single result
Shop for latest Redmi phones such as Redmi Note 14 Pro, Redmi Note 14, Redmi 15c, Redmi 14c, Redmi Note 13 and Redmi Note 13 Pro in both cash and lipa mdogo mdogo terms.