Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Vivo V60 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 12,900 – KSh 14,000Price range: KSh 12,900 through KSh 14,000
Infinix Hot 12 Pro (128GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 6,100 Original price was: KSh 6,100.KSh 5,500Current price is: KSh 5,500.
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP F1.6 + QVGA |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 512GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 12, XOS 10.6 |
Out of stock
Categories: Infinix, Lipa Mdogo Mdogo Phones
Additional information
| Main Camera | 50MP |
|---|---|
| Front Camera | 8MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Rear Mounted |
| Series | Infinix Hot Series |
| Deposit | Ksh 7k to 10k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Hot 12 Pro (128GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A26 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 13,000 – KSh 15,000Price range: KSh 13,000 through KSh 15,000Infinix Smart 9 HD (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
-13%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A06 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,500 – KSh 4,200Price range: KSh 3,500 through KSh 4,200
-15%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.