Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Infinix Hot 30 Play (128GB/8GB; 16MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 5,400 Original price was: KSh 5,400.KSh 4,600Current price is: KSh 4,600.
| Display | 6.82 Inches, 720 x 1640 Pixels |
| Processor | 2.3 GHz Octa-core |
| Camera | 16MP F1.8 + AI Lens |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 6,000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 13, XOS 12.6 |
Out of stock
Categories: Infinix, Lipa Mdogo Mdogo Phones
Additional information
| Main Camera | 16MP |
|---|---|
| Front Camera | 8MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 6000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Infinix Hot Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Infinix Hot 30 Play (128GB/8GB; 16MP Dual Camera; 6000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Hot 50 Pro+ (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 4,900 – KSh 5,300Price range: KSh 4,900 through KSh 5,300
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A3 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5100mAh)
KSh 5,200 – KSh 6,600Price range: KSh 5,200 through KSh 6,600Infinix GT20 Pro (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
-12%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.