Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Oppo A17 (64GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 5,400 Original price was: KSh 5,400.KSh 4,500Current price is: KSh 4,500.
| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.3 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 12, ColorOS 12.1 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 12 |
|---|---|
| Main Camera | 50MP |
| Front Camera | 5MP |
| Internal Storage | 64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Oppo A Series |
| Deposit | Ksh 4k to 5k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo A17 (64GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A5 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 4,800 – KSh 5,600Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 15,500 – KSh 18,000Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000Oppo Reno 13F (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5800mAh)
-15%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.