Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 14,300 Original price was: KSh 14,300.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100.
Oppo Reno 11 (256GB/12GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 12,800 Original price was: KSh 12,800.KSh 12,000Current price is: KSh 12,000.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2412 Pixels |
| Processor | 2.6 GHz Octa-core |
| Camera | 64MP + 32MP + 8MP |
| Storage | 256GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5,000mAh, 67W Fast Charging |
| Software | Android 13, ColorOS 13.1 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 13 |
|---|---|
| Main Camera | 64MP |
| Front Camera | 32MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | On-Screen |
| Series | Oppo Reno Series |
| Deposit | Ksh 10k to 15k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo Reno 11 (256GB/12GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-9%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo V50 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 7,800 – KSh 9,600Price range: KSh 7,800 through KSh 9,600
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.