Vivo V70 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 14,300 Original price was: KSh 14,300.KSh 13,100Current price is: KSh 13,100.
Oppo Reno 8T 4G (256GB/8GB; 100MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 10,900 Original price was: KSh 10,900.KSh 10,200Current price is: KSh 10,200.
| Display | 6.43 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 100MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 256GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 13, ColorOS 13 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Oppo
Additional information
| Operating System | Android 13 |
|---|---|
| Main Camera | 100MP |
| Front Camera | 32MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Oppo Reno Series |
| Deposit | Ksh 10k to 15k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Oppo Reno 8T 4G (256GB/8GB; 100MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A5 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 4,800 – KSh 5,600Price range: KSh 4,800 through KSh 5,600Itel S25 Ultra (256GB/8GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y19s (128GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5500mAh)
KSh 4,000 – KSh 4,400Price range: KSh 4,000 through KSh 4,400
-13%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.