Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Realme 11 Pro Plus (256GB/12GB; 200MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 10,200 Original price was: KSh 10,200.KSh 9,500Current price is: KSh 9,500.
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2412 Pixels |
| Processor | 2.6 GHz Octa-core |
| Camera | 200MP + 8MP + 2MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5,000mAh, 100W Fast Charging |
| Software | Android 13, Realme UI 4.0 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Realme
Additional information
| Operating System | Android 13 |
|---|---|
| Main Camera | 200MP |
| Front Camera | 32MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | |
| Deposit | Ksh 7k to 10k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Realme 11 Pro Plus (256GB/12GB; 200MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Infinix Note 50 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5200mAh)
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A3 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5100mAh)
KSh 5,200 – KSh 6,600Price range: KSh 5,200 through KSh 6,600
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo Y28 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 5,000 – KSh 5,600Price range: KSh 5,000 through KSh 5,600
-17%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.