Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Realme C33 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 5,900 Original price was: KSh 5,900.KSh 5,400Current price is: KSh 5,400.
| Display | 6.5 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 0.3MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 1TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 12, Realme UI S |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Realme
Additional information
| Operating System | Android 12 |
|---|---|
| Main Camera | 50MP |
| Front Camera | 5MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Realme C Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Realme C33 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-9%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo V50 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 7,800 – KSh 9,600Price range: KSh 7,800 through KSh 9,600
-7%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Realme C75 (512GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 6,700 – KSh 8,400Price range: KSh 6,700 through KSh 8,400Infinix Smart 9 (128GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.