Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Realme C51 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 5,100 Original price was: KSh 5,100.KSh 4,500Current price is: KSh 4,500.
| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 2TB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 13, Realme UI T |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Realme
Additional information
| Operating System | Android 13 |
|---|---|
| Main Camera | 50MP |
| Front Camera | 5MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Realme C Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Realme C51 (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Realme C75x (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5600mAh)
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Infinix Hot 50 Pro+ (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 4,900 – KSh 5,300Price range: KSh 4,900 through KSh 5,300Infinix Note 40 Pro+ 5G (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 4600mAh)
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.