Filter by Storage
- 128GB 1
Filter by Deposit
Tecno Megapad Tablets
Tecno MegaPad 10 (128GB/8GB; 13MP Dual Camera; 7000mAh)
| Display | 10.1 Inches, 800 x 1280 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 7000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | Ksh 3,400 |
| Installments | Ksh 85 Daily |
Showing the single result
Shop for the latest Tecno Megapad lipa pole pole Tablets in Kenya, among them the new Tecno Megapad 11 and the popular Tecno Megapad 10.