Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Redmi Note 10 5G (128GB/6GB; 48MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 6,900 Original price was: KSh 6,900.KSh 5,800Current price is: KSh 5,800.
| Display | 6.5 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 48MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 512GB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5,000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 11; MIUI 12 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Redmi
Additional information
| Operating System | Android 11 |
|---|---|
| Main Camera | 48MP |
| Front Camera | 8MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Redmi Note Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Redmi Note 10 5G (128GB/6GB; 48MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Oppo A5 Pro (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5800mAh)
-9%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo V50 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 7,800 – KSh 9,600Price range: KSh 7,800 through KSh 9,600Infinix Note 50 Pro (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5200mAh)
-10%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.