Samsung 65 inch Crystal UHD 4K HDR Smart TV - 65U8000F
KSh 36,000 Original price was: KSh 36,000.KSh 33,000Current price is: KSh 33,000.
Redmi Note 9 Pro (128GB/6GB; 64MP Quad Camera; 5020mAh)
KSh 7,900 Original price was: KSh 7,900.KSh 6,400Current price is: KSh 6,400.
| Display | 6.67 inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.3 GHz Octa-core |
| Camera | 64MP + 8MP + 5MP + 2MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5,020mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 10; MIUI 11 |
Out of stock
Categories: Lipa Mdogo Mdogo Phones, Redmi
Additional information
| Operating System | Android 10 |
|---|---|
| Main Camera | 64MP |
| Front Camera | 16MP |
| Internal Storage | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Redmi Note Series |
| Deposit | Ksh 5k to 7k |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Redmi Note 9 Pro (128GB/6GB; 64MP Quad Camera; 5020mAh)” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
-9%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vivo V50 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 7,800 – KSh 9,600Price range: KSh 7,800 through KSh 9,600
-6%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Samsung A36 5G (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 15,500 – KSh 18,000Price range: KSh 15,500 through KSh 18,000Redmi Note 14 (128GB/6GB; 108MP Triple Camera; 5500mAh)
-8%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.